Jméno:
Heslo:

Komerční inzerce, soukromá inzerce - inzeráty zdarma, inzerce zdarma.

Bezplatné inzeráty zdarma - inzerce zdarma

Krátká nezávazná registrace, přihlásíte se Vaším jménem a heslem, kliknete na rubriku a můžete vkládat a spravovat soukromé a komerční inzeráty zdarma. Registrace Vás k ničemu nezavazuje, je však nutnou součástní využití serveru inzerce zdarma. Díky registraci získáte Vaše heslo, po jehož vložení ( přihlášení se ) můžete snadno inzeráty vkládat a následně administrovat.

Každá soukromá inzerce i komerční inzerce je bez poplatku

Krátká a rychlá registrace, jednoduchá administrace - to jsou hlavní přednosti serveru www.inzercezdarma.net . Po přihlášení máte možnost vložit nový inzerát zdarma, nebo si zobrazit sekci "moje inzeráty", kde naleznete všechnu již vloženou inzerci. Vyberete inzeráty, komerční inzerce i soukromá inzerce jsou bez poplatku, které chcete editovat nebo obnovit, otevřete a v několika krocích provedete všechny kroky. Inzeráty můžete samozřejmě pozastavit nebo smazat.


Komerční inzerce s fotografií zdarma - také inzeráty v sekci služby jsou bez poplatku

Všechny inzeráty včetně komerční inzerce lze vybavit i příslušnou fotografií. Nahrát je možné až 4 soubory, jejichž velikost si server sám upraví. Určitě si přečtěte naše provozní podmínky.


Soukromá inzerce s inzeráty zdarma

Žádné poplatky za zvýraznění inzerátu. Vždy nejnovější soukromá inzerce je na prvním místě, nahoře v dané rubrice. Inzeráty neposouváme, nezvýhodňujeme, hlídáme pouze, aby vkládané inzeráty neporušovali zákony ČR a nebyly v rozporu s dobrými mravy. Všechny inzeráty jsou zdarma, bez poplatku!


Naši partneři a inzerce zdarma

Inzertní server je provozován společně s našimi partnery, které najdete v sekci partneři. Inzerce zdarma je možností pro širokou veřejnost vložit snadno, rychle a hlavně bez poplatku jakýkoliv inzerát, který není v rozporu s provozními podmínkami.


O inzertním serveru www.inzercezdarma.net

Inzertní server www.inzercezdarma.net byl spuštěn v roce 2010 a od té doby prochází postupným vývojem zejména na základě postřehů návštěvníků. Každá informace je pro nás důležitá, proto máte li chvilku a chuť nám něco sdělit, poradit, nebo se naopak na něco zeptat, neváhejte a využijte kolonku Napište nám. Budeme se těšit na Vaše zprávy.


Inzerce zdarma - inzeráty zdarma
Soukromá inzerce a komerční inzerce bez poplatku.
www.inzercezdarma.net
www.inzeruj.net
Home Inzerce zdarma

Created by © 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign